Головна » Статті » Мої статті

Вітчизняний ринок нерухомості: зміни до законодавства та стримування росту цін на житло в новобудовах

Попри визнання вітчизняного ринку нерухомості найгіршим у Європі, з огляду на надзвичайно швидке падіння цін, мусимо зазначити, що хоч усі процеси дійсно сповільнені і справді велика кількість нагальних питань потребує вирішення, ринок нерухомості України тримається на плаву, усі суб’єкти пристосовуються до нових правил та норм і вже видно деякі результати.

До прикладу, цього тижня чинний Президент країни підписав указ про визнання садових та дачних будівель житловими будинками. Тобто, тепер українці мають праву реєструвати таку нерухомість як своє безпосереднє житло. Зазначимо, що поки нереалізована адміністративно-територіальна реформа, усі заміські дачі та садові будинки прикріплюються до тих населених пунктів, з якими пов’язані адміністративно чи територіально.

Також, заслуговує на увагу інформація щодо придбання житлової нерухомості нульового циклу. Як відомо, в країні суттєво зросли ціни на будматеріали, що не може не позначитись на собівартості будівництва. Однак, наші забудовники найближчим часом не підніматимуть ціни на квадратні метрии. Оскільки, дохід населення зменшився, то зібрати кошти на купівлю житла стало проблемніше, а задля збереження більш-менш стабільного рівня попиту на ринку, забудовники готові стримувати ріст цін. Таку думку висловила директор проектної компанії "АИММ-ГРУП" Ганна Іскіердо. Вона також додала, що вітчизняні забудовники мають фінансову спроможність не підвищувати ціни в теперішніх умовах, адже ще раніше вони заробляли на продажу нерухомості в декілька разів більше, аніж їхні колеги у Європі та Сполучених Штатах Америки.

Категорія: Мої статті | Додав: Христина (03.03.2015) | Автор: Христина
Переглядів: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Агентство нерухомості Статус - Івано-Франківськ.

0506326721- Христина

Агентство нерухомості Статус - Івано-Франківськ.

0671978468- Андрій

Агентство нерухомості Статус - Івано-Франківськ.

0954858400- Славік

Тут може бути Ваша реклама

0506326721

2-кімнатна квартира на Вовчинецькій. Площа 64 м2, 2 поверх.

У вартість квартири входить:котел, заведена до квартири електрика, стяжка, штукатурка, всі лічильники, м/п вікна, броньовані двері українського виробника, також до квартири підведено мережу інтернет, домашній телефон, кабельне телебачення, домофон.

Ціна 25 000$. 0506326721- Христина

Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Статус