Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 7
Показано матеріалів: 1-7

В умовах загальної дестабілізації та кризи, українці шукають можливість правильного інвестування коштів, оскільки довіра до банків різко зменшилась. Ще взимку люди почали масово забирати депозити з банків, справедливо очікуючи розвалу банківської системи. Отож, гроші на руках і що з ними робити?

За словами експертів, на первинному ринку нерухомості зросли обсяги капіталовкладень саме за рахунок колишніх депозитів. Дійсно, нерухомість завжди вважалась найбільш надійною сферою для інвестування, тому сьогодні чимало наших співвітчизників активно цікавляться новими об’єктами нерухомого майна та перспективними проектами будівництва. Аналітики позитивно оцінюють такі тенденції на ринку і додають, що такі заходи реально допомагають підняти ринок нерухомості країни та перезапустити усі його процеси.

На разі, майже 6,5 тисяч українців інвестували у будівництво багатоквартирних будинків у Києві і це лише початок.

Експерти переконані, що восени Україну очікує значне зростання попиту на первинному ринку житлової нерухомості.

Варто зазначити, що сьогодні сегмент купівлі-продажу нерухомості практично завмер. Більшою мірою це стосується Сходу та Півдня країни, а на Заході та в Центрі процеси почали повільно стабілізуватись.

Мої статті | Переглядів: 413 | Author: Христина | Додав: Христина | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

Тенденція орендувати житлову нерухомість у світі досягла небачених об’ємів. Більша частина європейців все своє життя проживає в орендованих квадратних метрах, адже купити квартиру у Відні чи Барселоні або в Будапешті справді дорого. Ріелтори стверджують, що європейці із середнім рівнем статків, як правило орендує житло, лише невеликий відсоток купує житло у кредит. Сектор елітної нерухомості – окрема тема, адже основними покупцями тут виступають заможні громадяни Японії, США, Китаю та країн колишнього Радянського Союзу.

Що стосується сегменту недовгострокової оренди, то тут також спостерігається суттєва перевага у ціні. Згідно отриманих результатів, орендувати житло у більшості міст Європи вдвічі дешевше аніж знімати номер у готелі. 22 європейських міста характеризуються помірним рівнем орендної плати, коли готельний номер обходиться у пару сотень євро. До прикладу, на Майорці, у Дубровнику та Каннах різниця між орендної платою і цінами на готельні номери може доходити до ста євро. Так, готельний номер у Дубровнику коштує 171 євро, а оренда однокімнатної квартири – 72 євро. В Барселоні економія становитиме 50%, адже зняти в оренду квартиру можна за 60 євро за ніч, а от зняти номер у готелі – 128 євро.

Столиця Франції також підпадає під цей список, оскільки, поряд із високими цінами на готелі – 159 євро, оренда житла виглядає напрочуд дешево – 58 євро за ніч.

До слова, якщо Ви зібрались на курорти Іспанії, то візьміть до уваги, що тут існує можливість орендувати житло за 250 євро за тиждень.

Мої статті | Переглядів: 337 | Author: Христина | Додав: Христина | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

Попри визнання вітчизняного ринку нерухомості найгіршим у Європі, з огляду на надзвичайно швидке падіння цін, мусимо зазначити, що хоч усі процеси дійсно сповільнені і справді велика кількість нагальних питань потребує вирішення, ринок нерухомості України тримається на плаву, усі суб’єкти пристосовуються до нових правил та норм і вже видно деякі результати.

До прикладу, цього тижня чинний Президент країни підписав указ про визнання садових та дачних будівель житловими будинками. Тобто, тепер українці мають праву реєструвати таку нерухомість як своє безпосереднє житло. Зазначимо, що поки нереалізована адміністративно-територіальна реформа, усі заміські дачі та садові будинки прикріплюються до тих населених пунктів, з якими пов’язані адміністративно чи територіально.

Також, заслуговує на увагу інформація щодо придбання житлової нерухомості нульового циклу. Як відомо, в країні суттєво зросли ціни на будматеріали, що не може не позначитись на собівартості будівництва. Однак, наші забудовники найближчим часом не підніматимуть ціни на квадратні метрии. Оскільки, дохід населення зменшився, то зібрати кошти на купівлю житла стало проблемніше, а задля збереження більш-менш стабільного рівня попиту на ринку, забудовники готові стримувати ріст цін. Таку думку висловила директор проектної компанії "АИММ-ГРУП" Ганна Іскіердо. Вона також додала, що вітчизняні забудовники мають фінансову спроможність не підвищувати ціни в теперішніх умовах, адже ще раніше вони заробляли на продажу нерухомості в декілька разів більше, аніж їхні колеги у Європі та Сполучених Штатах Америки.

Мої статті | Переглядів: 286 | Author: Христина | Додав: Христина | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

Загальновідомо, що сьогодні не кожен українець повинен сплачувати податок на свою нерухомість. Згідно норми Податкового кодексу України, громадянин сплачує визначену податкову ставку від суми заробітної плати, якщо площа його житла (квартири чи будинку) перевищує 120 кв. м. та 250 кв. м. Зазначимо, що під оподаткування підпадає сумарна площа будинку та квартири, що перевищує 370 кв. м.

Однак, новий коаліційний уряд має на меті ввести суттєві поправки до норм оподаткування нерухомості. Отже, якщо все-таки ці поправки будуть прийняті, то кожний українець буде зобов’язаний платити вищезгадуваний податок на нерухоме майно. При чому, це стосується як житлових, так і комерційних площ.

В планах нової коаліції надати право місцевим органам самоврядування самостійно встановлювати пільги на нерухомість та розміри податкової ставки до 2% від мінімальної зарплатні за 1 кв. м.

Додамо, що в програмі також йдеть про скасування мораторію на продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Мої статті | Переглядів: 298 | Author: Христина | Додав: Христина | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

Що нам очікувати від вітчизняного ринку нерухомості у наступному році? Цим питанням задаються тисячі українців, які з огляду на загальну дестабілізацію в країні та швидку девальвацію національної валюти, зовсім розгубились.

Звичайно, ніхто не взмозі в цих умовах надати стовідсотковий прогноз поведінки ринку у 2015-му році, однак загальні тенденції виглядають наступним чином. Отже, експерти стверджують, що найбільш вірогідними є два варіанти: «замороження» ринку, тобто суттєве зниження обсягів купівлі-продажу, оренди та будівництва, або ж, суттєве здешевіння квадратного метра. Судячи з результатів 2014-го нас, все-таки, очікує падіння цін на квадратний метр, адже вже зараз маємо ціни, нижчі на 10-20% від минулорічних (у доларах). Зазначимо, що тут вагому роль відіграє прив’язка цін українського ринку нерухомості до долара, адже ми звикли виставляти на продаж нерухомість у іноземній валюті. Оскільки, різка девальвація гривні суттєво підірвала купівельну спроможність громадян, які швидко переорієнтувались на придбання житла економ-класу, продавці змушені пристосовуватись до нових реалій ринку, знижуючи ціни та погоджуючись на торг при продажу своєї нерухомості. До слова, сьогодні чимала кількість українців, які виїжджають за кордон, готові продавати своє житло за досить низькими цінами, що також суттєво впливає на ціноутворення на ринку нерухомості країни.

Додамо, що в сегменті оренди ціни підскочили в зв’язку із новорічними святами, однак цей ажіотаж до лютого спаде і, знову ж таки, будемо очікувати суттєвого здешевлення вартості оренди житла.

Мої статті | Переглядів: 322 | Author: Христина | Додав: Христина | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

<a href="http://statusifriel.at.ua" target="_blank"><img src="http://statusifriel.at.ua/4-2-.jpg" alt="м.Івано-Франківськ Агенство нерухомості СТАТУС" width="88px" height="31px" border="0"></a>

Мої статті | Переглядів: 295 | Додав: NAD | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

Христина

Мої статті | Переглядів: 340 | Додав: Христина | Дата: 09.02.2015 | Коментарі (0)

Агентство нерухомості Статус - Івано-Франківськ.

0506326721- Христина

Агентство нерухомості Статус - Івано-Франківськ.

0671978468- Андрій

Агентство нерухомості Статус - Івано-Франківськ.

0954858400- Славік

Тут може бути Ваша реклама

0506326721

2-кімнатна квартира на Вовчинецькій. Площа 64 м2, 2 поверх.

У вартість квартири входить:котел, заведена до квартири електрика, стяжка, штукатурка, всі лічильники, м/п вікна, броньовані двері українського виробника, також до квартири підведено мережу інтернет, домашній телефон, кабельне телебачення, домофон.

Ціна 25 000$. 0506326721- Христина

Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Статус